Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ще одна петиція набрала 250 голосів – знову просять поремонтувати дорогу

Фото: promin.cv.ua
Автор просить заасфальтувати вулицю Шухевича
Ще одна електронна петиція набрала 250 голосів (точніше аж 261 голос). Вона також стосується ремонту дороги, зокрема – асфальтування вулиці Шухевича, котру дощі перетворюють на непрохідне болото.

«Звернення щодо асфальтування вул. Шухевича (колишня Дубінська) поблизу Господарського ринку. У 2011 році тут проводили комунікації, що забезпечують Новий Проспект. Було вирито котлован, а по завершенні робіт, асфальтування так і не провели. Ця дорога веде до навчальних корпусів ЧНУ №8 та №9, тому нею щодня ходять сотні студентів. Зараз дорога в жахливому стані, і при найменших опадах перетворюється у непрохідне болото, що змушує студентів, які йдуть до навчальних закладів і повертаються із них, постійно наражатися на небезпеку, оскільки змушені виходити на проїжджу частину, що, в свою чергу, внаслідок насиченого трафіку, може привести до нещасних випадків», – написав В. Теліщак.

Нагадаємо, наразі на розгляді у міській раді перебувають дві петиції, що набрали 250 голосів. Це петиція щодо створення доступного середовища для людей із обмеженими можливостями та щодо ремонту вулиць Козачука та Гонти. Наразі вони перебувають на розгляді у міській раді.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не більше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду (крім випадків, коли потрібен додатковий час для розгляду питання на сесії міської ради, засіданні міськвиконкому, на громадських слуханнях).
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж