Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Студентка ЧНУ перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з перекладу

Галина Чуйко - студентка 5 курсу факультету іноземних мов 
Студентка факультету іноземних мов ЧНУ ім. Юрія Федьковича Галина Чуйко перемогла  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із суспільно-політичного перекладу.
Олімпіада проходила 20-21 квітня у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та складалася із двох етапів. Перший, письмовий тур олімпіади, включав у себе переклад науково-технічного та художнього текстів з німецької мови на українську та переклад суспільно-політичного тексту з української мови на німецьку. У номінації "суспільно-політичний переклад" представниці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Галині Чуйко вдалося перемогти.
21 квітня пройшов другий, усний тур олімпіади, який включав у себе послідовний переклад суспільно-політичної промови канцлера Німеччини Ангели Меркель з нагоди святкування Нового року, та усний двосторонній переклад прес-конференції президента України Петра Порошенка (переклад запитань журналістів - з німецької мови на українську, переклад відповідей Президента - з української мови на німецьку).
Галина Чуйко  навчається на 5 курсі факультету іноземних мов.Студентка ЧНУ перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з перекладу
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chnu.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж