Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після свят в області запрацює Держпродспоживслужба

Фото: agropolit.com
Вона об’єднала п’ять структур і буде мати широке коло повноважень
У Чернівецькій області завершується формування обласного підрозділу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба). За словами ініціаторів її створення, нова структура стане безкомпромісним контролером у сфері безпеки харчових продуктів, ціноутворенні, захисті прав споживачів, дотриманні санепідблагополуччя тощо.

- Нова структура об’єднала у собі п’ять дотепер окремих служб – ветеринарну, санітарно-епідеміологічну, карантину рослин, служби з питань захисту прав споживачів і насіннєвого контролю. Тому, фігурально висловлюючись, вона контролюватиме безпеку харчових продуктів буквально від насіння до столу, дотримання прав споживачів, санітарно-епідеміологнічну безпеку та багато інших питань,  - пояснює в. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Лазар Фіалковський.

Наразі служба матиме п’ять підрозділів: з ветеринарії, насіннєвого контролю, карантину рослин, споживзахисту та санепіднагляду, а її штат налічуватиме близько двох сотень працівників. Держпродспоживслужба області буде мати свої підрозділи у кожному з районів, власну комплексну лабораторію, а її центральним офісом стане приміщення колишньої ветслужби, що на вул. Сторожинецькій, 115, у Чернівцях.

- Щоб нова служба стала справді дієвою, вона має мати право контролю без нинішніх обмежень. Адже якщо за чинними нормами попереджати про перевірку ледь не за місяць наперед, то втрачається її сенс. Необхідність змін розуміють у столиці, тому сподіваємося, що ситуація незабаром відрегулюється, - каже керівник нової служби.  
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Виктор Шкаринский 3 травня 2016 08:58
Повірю в дієвість нової служби контролем без нинішніх обмежень незаконної торгівлі по всьому місту і особливо на вул.Головна-Ентузіастів. Торгують з землі, в порохах, свіжим мясом, копченостями, молочною продукцією та іншим. Лабораторія перевірку продукції в ціх місцах не проводить, бо раніше не мала права. Захистить людей від отруєнь.
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж