Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Один із дитячих таборів намагався працювати «по-дикому»

Фото: ukrajinciberlinu.wordpress.com
Крім цього, не у всіх у таборах вчасно знезаразили матраци та водопровідну воду – Якщо попередніми роками траплялися випадки, коли наметові табори в області відкривали без жодних погоджень і їх лише випадково виявляли органи санітарного нагляду, то наразі таких випадків поки не було, - каже начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Держпродспоживслужби України у Чернівецькій області Олеся Борщевська. – Натомість негативним чином відзначився один зі стаціонарних дитячих таборів – «Вогник Буковини», який працює у Глибоцькому районі. Заїзд першої зміни у табір відбувся 13 червня, а акт прийомки закладу було підписано тільки через три дні опісля. Про цей факт самовільного відкриття табору повідомили у всі відповідні інстанції, у тому числі – у Київ.
  
За її словами, під час перевірок дитячих таборів протягом першої зміни порушення санітарного законодавства виявляли у 4 з них. Десь невчасно обробили матраци, не провели дератизаційні роботи тощо. Що ж до харчування дітей, то з 90 досліджень калорійності страв жодних відхилень виявлено не було.
 
Працівники Держпродспоживслужби не мали також претензій до термічної обробки страв та їх відповідності за макробіологічними показниками. З огляду на масове отруєння в Ізмаїлі, під особливим контролем була вода у таборах. Її невідповідність за хімічними показниками реєстрували у двох наметових таборах у селі Чудей та у таборі «Черемош», за бактеоріологічними – у 8-ми. Після проведення знезараження водопровідних мереж, повторні дослідження відхилень не виявили, констатує О. Борщевська. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж