Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

88 учасників АТО знайшли роботу завдяки службі зайнятості

Наразі на обліку перебуває 607 безробітних учасників АТО Цьогоріч послугами обласної служби зайнятості скористалися 813 демобілізованих військовослужбовців, котрі боронили Україну в зоні проведення АТО. За цей період вдалося працевлаштувати 88 осіб. Так, у  сфері сільського та лісового господарства працює 11 осіб,  у переробній промисловості 6 осіб, будівельній сфері 5 осіб, торгівлі 5 осіб, державному управлінні 4 осіб, закладах харчування 4 осіб та інших.

- На готовність учасників АТО працювати на підприємствах області впливає багато чинників. Зокрема, відсутність вакансій, що  відповідають їх професійним навичкам, а також рівень очікуваної вчорашніми військовими заробітної плати. Оскільки, на ринку праці не часто зустрічається вдале для АТОвців поєднання таких вимог, то фахівці служби зайнятості орієнтують їх на відкриття власної справи. Так, 7 учасників АТО отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності в сферах відкриття закладів торгівлі, громадського харчування, ремонту побутових виробів та предметів особистого вжитку, а також  вирощування овочів, – пояснює в.о. директора обласного центру зайнятості Роман Криган.

На перспективи отримати кращу роботу впливає також освітній рівень – майже третина (219 безробітних учасників АТО) мають професійно-технічну освіту, повну вищу – 77 осіб, базову та неповну вищу – 54 особи. Водночас 256 АТОвців, що перебувають на обліку, не мають професії.

До часу призову на військову службу 443 учасників АТО були керівниками, службовцями та менеджерами, 47 – працівниками сфери торгівлі і послуг, 43 – робітниками з обслуговування, експлуатації устаткування та 13 кваліфікованими робітниками з інструментом.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, за направленням служби зайнятості, 20 колишніх військових проходили професійне навчання на затребувані професії - усі були працевлаштовані.
Наразі на обліку перебуває 607 безробітних учасників АТО. Найбільша їх кількість зареєстрована у Чернівецькому міському центрі зайнятості (114 осіб), у Заставнівському, Кіцманському  та Хотинському районах (по 74 особи). Найменше ж у Новоселицькому районі та м.Новодністровськ (по 10 осіб) та Герцаївському районі (7 осіб). 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.dcz.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж