Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пільговики мають право на безкоштовний проїзд на всіх маршрутах міста, - депутат

Фото: promin.cv.ua
Таких маршрутів 44 Депутат міської ради Володимир Бешлей під час засідання підняв питання щодо пільгового перевезення чернівчан.

- За пропозицією міського голови Олексія Каспрука у Чернівцях пропонують організувати тільки 17 пільгових маршрутів, на що потрібно 3,5 млн гривень. Фракція «Рідне місто» з початку цього року наполягала і досі наполягає на тому, що всі пільговики мають бути забезпечені можливістю скористатися своїм законним правом на безкоштовний проїзд у всіх без виключення маршрутних автобусах Чернівців, - каже В. Бешлей.  - Більше того, ми пропонували зарезервувати під ці потреби, 20 млн гривень, за що ми й голосували ще на травневій сесії. Нині ж міський голова пропонує вибір чернівчанам – або 17 пільгових маршрутів, або нічого, - обурюється депутат міськради.

- Фракція «Рідне місто» звертається до міського голови - необхідно виконати вимоги закону України, рішення суду і забезпечити пільговий проїзд громадян на всіх 44 автобусних маршрутах згідно чинного законодавства. Окрім цього, виділити під це бюджетні кошти, які у нас є, - додав Володимир Бешлей.

Натомість заступник міського голови Володимир Середюк зауважив, що питання є дискусійним.
- Ця тема неодноразово обговорювалася, звісно, є норма законів, яку ми маємо виконувати і забезпечувати, але наразі виникають певні суб’єктивні фактори, пов’язані із фінансуванням, - наголосив пан Середюк.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж