Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці — 12-ті у рейтингу комфортності обласних центрів України


Фото: Павла Монахова
Цьогоріч найкомфортнішим містом України став ЛьвівІз 22-х обласних центрів України столиця Буковини посіла лише 12-те місце у рейтингу комфортності міст, який щорічно формує журнал «Фокус». Рівень комфортності визначається за сукупністю різноманітних показників за які нараховуються бали. Максимально місто може отримати 100 балів.
Цього року найкомфортнішим містом України став Львів. Другу сходинку посів Київ, а замкнув трійку призерів Хмельницький.
Загалом у першій десятці домінують міста Західної України.
 
Отож, Чернівці отримали 53,4 бали зі ста можливих.
Переваги:
• хороша екологія
• низький рівень злочинності
Проблеми:
• погано розвинений міжміський транспорт
• важко знайти роботу
• високі ціни на нерухомість
"У Чернівцях комфортно жити тим, хто здатний заробити самостійно, без роботодавця. Тут спокійно, низький рівень злочинності і чисте повітря, в місті практично не залишилося заводів, що працюють, зате поруч - передгір'я Карпат. У Чернівцях розташований один з найстаріших в країні університетів і відомий медінститут. Завдяки цьому в місті багато хороших лікарів, а лікарні оснащені не гірше столичних - пише видання. 

Чернівці - це місто "заробітчан". Практично в кожній родині хтось працює в Італії або Іспанії. А пара сотень євро, які ті пересилають додому, після девальвації гривні стали сумою, яка в кілька разів перевищує місцеву середню зарплату. Сімей членам "заробітчан" працювати немає особливого сенсу. У підсумку в місті безліч безробітних з грошима, які стимулюють розвиток ресторанного бізнесу.

Завдяки "заробітчанам" в Чернівцях розвиваються й інші сфери послуг - багато тут займаються нелегальними пасажирськими перевезеннями в Італію. Непогано йде і легальна торгівля технікою та одягом.Чернівці — 12-ті у рейтингу комфортності обласних центрів України

скачать dle 10.5фильмы бесплатно