Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

З 1 квітня проїзд здорожчає не у всіх маршрутках

Фото: promin.cv.ua
Ті перевізники, які підпишуть додаткову угоду, зможуть підняти вартість проїзду до 4 гривень Вартість проїзду у чернівецьких маршрутках від завтра становитиме 4 гривні. Однак, міська влада дозволить підняти ціну лише тим перевізникам, які підпишуть додаткові угоди та виконуватимуть їх. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк.
 
За словами посадовця, сьогодні міська рада запропонує підписати додаткові угоди тим перевізникам, щодо роботи яких виникали нарікання як з боку посадовців, так і з боку чернівчан. Йдеться про 19 маршрутів: 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 23, 29, 38.
 
З перевізниками, які обслуговують ці маршрути, з 1 квітня розривають договори.
 
Тим перевізникам, які підпишуть додаткові угоди та виконуватимуть їх, дозволять підняти вартість проїзду до 4 гривень. Інші працюватимуть за старим тарифом. Ці ж умови будуть застосовані і до тих перевізників, які обслуговують маршрути з Калинівського ринку.
 
Середюк порадив чернівчанам від 1 квітня звертати увагу на оголошення щодо вартості проїзду, які будуть розміщені у маршрутках .
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж