Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відновлення роботи пунктів пропуску на Буковині дозволить уникнути колапсу на кордоні у зв’язку із безвізовим режимом, - Мунтян

Фото: прес-служба Чернівецької обласної ради
Голова облради бере участь у зустрічі з нагоди річниці підписання партнерської угоди «Чотири регіони для Європи»
Голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян у складі офіційної делегації від Чернівецької області взяв участь у зустрічах представників партнерських регіонів, що відбулися з нагоди 20-ї річниці з дня підписання партнерської угоди «Чотири регіони для Європи» 1 і 2 травня у місті Аугсбург (Швабія, ФРН), - повідомили в прес-службі Чернівецької обласної ради.

Так, керівники органів місцевого самоврядування та державної влади, науковці та учасники транскордонних проектів з округу Швабія (ФРН), Департаменту Майєнн (Франція), Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області підбили підсумки двадцятирічної співпраці в рамках вищезгаданої угоди, а також окреслили перспективи подальшого співробітництва.

Зокрема, про партнерську співпрацю Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з Аугсбурзьким університетом розповіла завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи Ірина Петрюк, яка брала участь у двосторонніх програмах обміну.

У свою чергу заступник голови Сучавської повітової ради пан Георге Ніца наголосив на необхідності відновлення роботи усіх пунктів пропуску на ділянках Державного кордону України з країнами-членами ЄС, які діяли до 2010 року. Для цього, за його словами, з одного боку слід звернутися до європейських структур за необхідним фінансуванням, а з іншого – заручитися відповідною підтримкою української сторони.

На цьому ж аспекті Іван Мунтян акцентував увагу пана Юргена Райхерта під час особистого спілкування. Так, керівник представницької влади Буковини поінформував Президента Ради депутатів округу Швабія про те, що однією з головних передумов пожвавлення транскордонних зв’язків Чернівецької області з регіонами ЄС є відновлення роботи пунктів пропуску на українсько-румунській ділянці Державного кордону у Путильському, Сторожинецькому та Герцаївському районах.

«Враховуючи, що в червні набуде чинності безвізовий режим перетину кордону з ЄС для громадян України, мусимо вжити невідкладних заходів, аби вже менше, ніж за півроку уникнути повного колапсу на кордоні з Євросоюзом», – відзначив голова Чернівецької обласної ради.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж