Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тендер на завершення ремонту вулиці Хмельницького не відбувся


Не з’явився жоден учасник
Тендер на завершення ремонту вулиці Богдана Хмельницького не відбувся через відсутність учасників.
 
Про це кореспондентові promin.cv.ua повідомив директор Департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик.

За його словами, процедуру закупівлі проведуть повторно, про що буде оголошено додатково тендерним комітетом.
 
Ремонт вулиці супроводжується постійними скандалами, непрозорим вибором підрядників і, фактичним відмиванням бюджетних коштів, - повідомляє інтернет-видання times.cv.ua

Про те, що у вулицю вже закопали 20 мільйонів, а вона все одно не готова, а тому, ніхто не хоче брати на себе відповідальність, у групі «Старе місто» у facebook написав громадський активіст Андрій Жилкін.

«Вітаю» мешканців старого міста з невизначенням дати закінчення ремоту вул.Б.Хмельницького! Тендера не буде! Не було учасників. Напевно ніхто не хоче брати на себе бути останнім, щоб на нього потім звалили всі гріхи по проблемам ремонту цієї відомої та страждалої вулиці на всю країну. Цікаві наступні кроки дії влади…», – йдеться у дописі активіста.

Згідно, тендерної документації ремонт вулиці мали б нарешті завершити у перших числах жовтня. Та судячи з усього, ця дата стане далеко не останньою, коли чиновники обіцяють здати вулицю в експлуатацію.
 

Тендер на завершення ремонту вулиці Хмельницького не відбувся

 

Нагадаємо, у кінці квітня депутати Чернівецької міської ради додатково виділили 5 мільйонів гривень на завершення ремонту вулиці Богдана Хмельницького.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно