Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях благодійники купили будинок для «Міста добра»

У ньому проживатимуть родини, які потребують допомоги
За ініціативи благодійниці Марти Левченко та фонду «Я майбутнє України» у Чернівцях «Місто добра» матиме власний будинок. У ньому знайдуть прихисток мами з дітьми, котрі потерпають від домашнього насильства або з різних причин залишилися без даху над головою.

«Раніше «Місто добра» орендувало будинок у Чернівцях, однак власник підняв плату на тисячу доларів, а за ці кошти можна б було прихистити ще багато родин», – зазначає Марта Левченко. Тоді й виникла ідея придбати власну домівку.

Зібрати необхідну суму для придбання будинку, а це 55 тисяч доларів, фонду «Я майбутнє України» допомогли відомі артисти та телеведучі України. Серед них MONATIK, Світлана Тарабарова, Іларія, Lavika, Дмитро Комаров, Брати Борисенки, Наталія Мосейчук та багато інших.
За словами Марти Левченко, знайти будинок, що ідеально б підходив потребам знедолених родин з дітьми, було дуже важко. Однак, саме будівля, яку купили цьогоріч 7 лютого, відповідала усім критеріям. По-перше, розташована у Чернівцях поруч з лікарнею, садочками та школою. По-друге, має великий двір для прогулянок з дітьми. І найголовніше – саме цю територію пізніше можна буде добудувати іншими корпусами. Засновниця фонду передбачає, що з часом і таке завдання вони подужають. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж