Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фищук прокоментував обшуки у його родичів

Smart Travel Буковина

Губернатор вважає обшуки помстою начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора та керівника Управління захисту економіки в Чернівецькій області Івана Тичини
 
«До голови облдержадміністрації надійшли звернення від громадських організацій, в яких ішлося про вчинення злочинів у сфері службової діяльності керівником Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки НП України Іваном Тичиною та начальником Чернівецької митниці ДФС Миколою Салагором, передбачених Кримінальним кодексом України стаття 364 (зловживання владою та службовим становищем), 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), 367 (службова недбалість).

Вказане звернення, на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук відправив у відповідні міністерства та НАБУ для перевірки викладених фактів та вжиття необхідних заходів.

«Не виключаю, що відправлені матеріали могли послужити причиною так званих «дзеркальних заходів» у вигляді обшуку в моєї доньки. Тим паче, що обшуки проводило Управління захисту економіки у Тернопільській області, мабуть, колеги вирішили заступитися за своїх», - заявив голова облдержадміністрації О.Фищук.

Прикметно, що на одному з телеканалів ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу», – йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо, вчора поліція проводила обшуки у квартирах та офісах осіб, причетних до контрабанди. Згодом губернатор факт обшуків визнав, але пояснив, що не знає із якою справою вони пов’язані. У прес-службі управління захисту економіки в Чернівецькій області підтвердили інформацію, що працівники відомства проводять обшуки на Буковині, проте імена фігурантів та їх адреси в рамках слідства не назвали.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно