Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Помер чернівецький журналіст Михайло Ревуцький

Михайлові Олександровичу було 92 роки
У Чернівцях помер відомий журналіст Михайло Ревуцький. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив журналіст Юхим Гусар.
 
Ревуцький Михайло Олександрович народився 13 грудня 1925 року у селі Плоскій Путильського району Чернівецької області. Член Національної спілки журналістів України з 1958 року. Закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету, відділення журналістики Київської вищої партійної школи.
 
У засобах масової інформації працював з 1956 року: редактором Путильської районної газети, завідувачем відділу регіональної газети у Сторожинці, редактором Глибоцької районної газети, займав відповідальні посади на обласному телебаченні та радіомовленні аж до виходу на пенсію.
 
Друкував свої нариси про людей праці, легенди краю, пісні, коломийки в багатьох збірниках, газетах та журналах. На його рахунку понад двадцять літературно-художніх та історично-краєзнавчих видань. У серії «Золоті імена Буковини» вийшла книжечка «Садівник саду божественних пісень» - штрихи до портрета літератора, краєзнавця, лауреата премії імені Григорія Шабашкевича Михайла Олександровича Ревуцького.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж