Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях оголосять тендер на ремонт проспекту Незалежності та вулиці Героїв Майдану

Наразі у Ратуші готують необхідну документацію 
За останній місяць у Чернівцях почали масово ремонтувати дороги. Зокрема, взялися приводити до ладу вулиці Огінського, Миру, Петрозаводську, Герцена, Білоруську, Корсунську, Вашківську, Вільде, Щербанюка. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

– Необхідність робити дороги зрозуміла всім, треба було просто організувати цей процес, що ми і зробили, – зазначив посадовець.
За його словами, наступним кроком має стати ремонт великих вулиць, на які необхідно оголосити тендер.

– Мова про проспект Незалежності. Необхідність його ремонту обговорюють із 2016 року, однак досі не було проектно-кошторисної документації, яка би пройшла експертизу. За кілька днів завершимо процес підготовки цих паперів і оголосимо тендер на ремонт Проспекту від Головної до готелю «Турист», – повідомив Василь Продан.

Тендер також оголосять на роботи на вулиці Героїв Майдану від кільця і до вулиці Щербанюка. Причому цю ділянку дороги планують розширювати.

Ремонтуватимуть дороги у Чернівцях, доки дозволить погода, це ще місць-два, заявив посадовець.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж