Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині представники двох виборчих комісій написали один на одного заяви до поліції

Голови двох дільничних виборчих комісій відмовились передавати печатки окружній виборчій комісії після проведення першого туру виборів Президента України
В Чернівецькій області представники ОВК і ДВК написали один на одного заяви в поліцію. Про це повідомляє у Facebook «ОПОРА Чернівці».
 
У виборчому окрузі №204 голови двох дільничних виборчих комісій відмовились передавати печатки окружній виборчій комісії після проведення першого туру виборів Президента України 31 березня 2019 року. Новостворена ОВК звернулась в поліцію. Представники ДВК пояснюють це тим, що ОВК не виплатила їм заробітної плати і теж звернулись до правоохоронних органів.
 
Станом на 21:00 16 квітня за повідомленням поліції голови ДВК повернули печатки окружній виборчій комісії. В ОВК повідомили, що гроші уже перерахували.
 
Окрім того, член дільничної комісії № 730403 Олексій Тихенький, прокоментував, що вчора відомість, яка була передана в банк, містить безліч помилок. Декого з членів ДВК взагалі не було у відомостях, частині з тих, хто працював на платній основі, кошти нарахували не за весь період, а тільки за день виборів, іншим же членам комісій, зокрема, головам або секретарям, але не на платній основі, нарахували за період з 13 березня до 01 квітня, хоча вони в той час працювали, у тому числі і на державних роботах.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж