Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях рятувальники демонстрували, як гаситимуть пожежі у лісі

На території Садгірського лісництва відбулися тактико-спеціальні навчання
У спекотну літню погоду існує небезпека виникнення пожеж в лісових масивах. Їхня ліквідація складає чимало труднощів, адже вогонь швидко розповсюджується лісовими насадженнями, може за нетривалий час охопити значну площу та перекинутися на житлові масиви поруч, загрожуючи життю людей.

Тому, щоби перевірити готовність рятувальників і працівників лісового та мисливського господарств до швидкого реагування на виникнення таких пожеж, відпрацювання їхніх спільних дій під час ліквідації загорань у лісових масивах, 4 червня на території  Садгірського лісництва у Чернівцях відбулися тактико-спеціальні навчання. 

Перед початком практичних відпрацювань учасники навчань оглянули оснащення та техніку всіх лісомисливських команд області та пожежної техніки підрозділів Управління ДСНС, після якого пройшли змагання з ліквідації умовної пожежі серед представників районних лісогосподарських підприємств. Учасники повинні були під’єднатися до джерела, подати воду та ліквідувати умовну пожежу на час. Найкращою командою з-поміж лісових господарств області стали представники Путильського району. Друге місце посіла команда Чернівецького лісового господарства, а третє – Хотинського. 

Після цього рятувальники та лісівники перейшли до практичного етапу. Згідно з задумом навчань у лісовому масиві виникла пожежа. Вогонь охопив площу 300 кв.м. Першими на місце умовної пожежі прибули працівники Садгірського лісництва ДП «Чернівецьке лісове господарство», вони самостійно намагалися загасити полум’я, створювали меліоративну протипожежну смугу. Однак умовно пожежа поширювалась далі, перейшла у верхову та існувала загроза перекидання полум’я на житловий масив. На допомогу працівникам лісового господарства було направлено всі пожежно-рятувальні підрозділи міста Чернівці. Спільними зусиллями рятувальників та працівників лісового господарства умовну пожежу вдалося локалізувати, а в подальшому ліквідувати, запобігши поширенню вогню. Із поставленим завданням рятувальники та працівники лісового господарства впоралися у встановлені терміни. Від Управління ДСНС до проведених робіт залучалися 8 одиниць техніки та 60 рятувальників.

Після навчань пройшло спільне засідання керівництва лісового господарства, Управління ДСНС та представників Чернівецької обласної державної адміністрації. Вони обговорили хід навчань, доцільність вжиття різних заходів з ліквідації пожеж, важливість попереджувальної роботи щодо запобігання займанням в лісових масивах. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж