Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відключення газу у Чернівцях: депутати звернулися до прем'єр-міністра та Антимонопольного комітету

Фото: slovoidilo.ua
Винних у відключенні будинків від газу просять притягнути до відповідальності
Уже не вперше на сесію міської ради прийшли невдоволені чернівчани, у домівках яких декілька тижнів тому відключили газопостачання. Так, зокрема у будинку на Заньковецької, 27 газу немає вже четвертий тиждень. Мешканці звернулися до депутатів, аби ті посприяли у вирішенні проблеми.
 
Обранці у свою чергу звернулися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, Антимонопольного комітету України і прокуратури Чернівецької області, аби винних у такому тривалому відключені покарали:
 
"Просимо вжити невідкладних заходів щодо вирішення ситуації, пов'язаної із безпідставним відключенням побутових споживачів від газопостачання у зв'язку з відсутністю актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та договорів на обслуговування внутрішньобудинкових мереж, заборонити опереторам ГРМ такі безпідставні відключення та притягнути винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством", - йдеться у зверненні.
 
За проголосували 32 депутати.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж