Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фахівці розповіли про небезпечні пляжі на Буковині


Зокрема, були виявлені відхилення від санітарних норм у пробах води взятих з річки Прут на міському пляжі у Чернівцях
З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм та грунту в місцях масового відпочинку населення  фахівці обстежили 8 пляжів: «Чернівецький міський пляж» по вул. Донбасівська, 5 в м.Чернівці; ТРК «Сонячна долина» №1 в с. Магала, «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква - плюс» в с. Кам’яна, «Берег любові» в с. Бобівці та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району, «Каньйон» в с.Грушівці Кельменецького району.
 
Також було обстежено 8 зон рекреації: на березі річки Дністер в м. Новодністровськ; на березі річки Дністер в с. Репуженці Заставнівського району, комплексів відпочинку «Услад» та «Вілія» в с.Ломачинці  Сокирянського району, біля баз відпочинку «Famely House» в с. Макарівка, «Водний рай» в с.Вороновиця, «У Бориса» в с. Бернове та бази-стоянки маломірних суден «Маяк» в с. Дністрівка Кельменецького району.
 
Із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 77 проб води водойм за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 72 проби - за паразитологіч-ними показниками. Відхилення від санітарних вимог було встановлено у 3 пробах води за санітарно-хімічними показниками, в 9 пробах - за бактеріологічними показниками з річки Прут на Чернівецькому міському пляжі.
Також досліджено 29 проб води водойм за вірусологічними показниками та 26 проб - на наявність холероподібних вібріонів. Результати досліджень негативні.
 
Досліджено 30 проб грунту за санітарно-хімічними, бактеріо-логічними, паразитологічними показниками та 18 проб - за вірусологічними показниками. В пробі грунту в зоні рекреації с. Репужинці Заставнівського району було виявлено ротавірус у червні місяці.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ