Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фахівці дослідили безпечність буковинських пляжів


У пробі ґрунту в зоні рекреації у Репужинцях виявили збудник ротавірусу На буковинських пляжах та зонах рекреації сьогодні провели моніторингові дослідження. Як повідомляє Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», досліджено 36 проб води за санітарно-хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками, 22 проби – за вірусологічними показниками та 6 проб – на наявність холероподібних вібріонів.
 
Аналізи брали на таких пунктах:
  • 8 пляжів: «Чернівецький міський пляж» на вул. Донбасівській, 5 в м. Чернівцях; ТРК «Сонячна долина» №1 в с. Магала, «Сонячний берег» в с. Боянах та бази відпочинку «Хвиля» в с. Магала Новоселицького району; баз відпочинку «Аква-плюс» в с. Кам’яній, «Берег любові» в с. Бобівцях та «Рутка» в с. Великий Кучурів Сторожинецького району; комплексу відпочинку «Вілія» в с. Ломачинці Сокирянського району; 
  • 3-х зон рекреацій: на березі річки Дністер в м. Новодністровську; комплексу відпочинку «Услад» в с. Ломачинці  Сокирянського району; на березі річки Дністер в с. Репуженці Заставнівського району.
Станом на 13 червня 2019 року із значених вище місць за результатами досліджень відхилення від санітарних вимог за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками було встановлено в 3 пробах води з річки Прут на Чернівецькому міському пляжі. У пробі ґрунту в зоні рекреації с. Репужинці Заставнівського району було виявлено збудник ротавірусу.

Моніторингові дослідження якості води водоймищ та грунту з місць масового відпочинку населення області продовжуються.скачать dle 10.5фильмы бесплатно