Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фахівці не рекомендують купатися на міському пляжі у Чернівцях


Також проби води не відповідають нормі у селі Репужинцях
ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 2 серпня відібрав та дослідив 96 проб за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 93 проби за паразитологічними показниками, 44 проби за вірусологічними показниками та 54 проби на наявність холероподібних вібріонів у місцях масового відпочинку населення.
 
Відхилення встановлено у 10 пробах води з річки Прут у районі міського пляжу в Чернівцях за бактеріологічними показниками, в 1 пробі води з річки Дністер в районі села Репужинців Заставнівського району виявлено НАГ вібріон ІІ групи за Хейбергом. 

Фахівці Центру дослідили 35 проб ґрунту з пляжів за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками, 47 проб за паразитологічними показниками, 29 проб за вірусологічними показниками. Відхилення від нормативів встановлено в 1 пробі ґрунту з пляжу у Чернівцях за бактеріологічними та паразитологічними показниками.

За результатами проведених лабораторних досліджень фахівці Центру не рекомендують купатися у Пруті в районі міського пляжу та зоні рекреації біля села Репуженців Заставнівського району.скачать dle 10.5фильмы бесплатно