Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук за кошти чернівчан хоче об'їхати весь світ, - Віталій Михайлішин

При цьому, для розвитку інфраструктури міста від цих відряджень немає жодної користі
Значну частину своєї каденції мер Олексій Каспрук провів у різноманітних відрядженнях. Щоправда, жодної користі від них місто не відчуло. До того ж вояжі нашого міського голови оплачувалися з кишень чернівчан.

Про це в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів депутат Чернівецької міської ради від фракції «Рідне місто» Віталій Михайлішин.

- Я хочу нагадати всім мешканцям міста, що всі відрядження – за кошти чернівчан. Тобто, тих людей, які сплачують подати.
І коли міський голова розповідає, що відрядження оплачує сторона, яка приймає, то я хотів би це спростувати. Відрядження оплачуються. Всі дні, коли міського голови немає на місці, йому все одно нараховують заробітну плату.


Тому ми бачимо, що людина хоче за рахунок чернівчан об’їздити весь світ. Замість того, щоб займатися містом, - зазначив депутат.

 
На думку Віталія Михайлішина, у багатоденних закордонних вояжах Олексій Каспрук вирішує виключно свої особисті питання і для міста від них немає жодної користі.

- Неодноразово, коли ми питали - розкажіть, будь-ласка, для чого виїздили, яка користь від цього Чернівцям, що отримають містяни від ваших відряджень?
Я розумію, якби поїхала людина, домовилася за нові інвестиції, і ми побачили, що відкривають нові підприємства, створюють робочі місця, бюджет отримує додаткові кошти. Нічого цього ми не бачимо.
Лише задоволену людину, яка два тижні пробула в Канаді, а тепер у Німеччині, - додав Віталій Михайлішин.

 
Колишній керівник Чернівців переконаний, що за такі дії чиновників треба запроваджувати кримінальну відповідальність.
 
- На мою думку це не просто бездіяльність. Я б за це запроваджував кримінальну відповідальність та карав винуватців. Тому, що гроші на ці поїздки використані не за призначенням. Потрібно бути на місці і працювати на благо чернівчан і на благо нашого міста, - підсумував Віталій Михайлішин.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж