Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Парки повинні бути місцями сімейного відпочинку, а не для спільного розпиття алкоголю", - Богдан Ковалюк

Депутат міської ради розповів, чому у Чернівцях повинні заборонити продаж алкоголю у парках та скверах
Депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк розповів, чому, на його думку, у скверах та парках Чернівців повинні заборонити продаж алкоголю. Як заявив у коментарі журналістам "Чернівецького променя" депутат, таке рішення зможе перетворити парки та сквери на місця виключного для сімейного відпочинку, а не для розпиття алкоголю.

-Цього року місцевим радам дали повноваження обмежувати та забороняти продаж алкоголю. Тому цей проект рішення спрямований на те, щоби навести лад в парках і перетворити їх у такі зони, де дійсно хочеться відпочивати сім’єю, а не в місця для спільного споживання алкоголю, - каже Б. Ковалюк.

Депутат вважає, що сьогодні світ змінюється, і новий тренд – без шкідливих звичок, але зі здоровим, якісним харчуванням. Відповідно, і в розвитку ресторанного бізнесу можна спостерігати нові тенденції.
 
 
-Тому алкоголь не є тим магнітом, який притягує клієнтів до ресторанного бізнесу. Вважаю, якщо заклад харчування розташований у парку – він уже має перевагу перед іншими. І дуже прикро, якщо в такому випадку заклад орієнтується на продаж алкоголю. Вони повинні орієнтуватися на відвідувачів парку. А це мами з дітками та сімейні пари, заявив пан Богдан.
 
За словами депутата, після усіх процедур погодження, проект рішення винесуть на розгляд сесії у жовтні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж