Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через співпрацю Департаменту містобудівного комплексу з недобросовісними підрядниками йому заблокували рахунки

Зокрема, йдеться про рахунки щодо ремонту басейну у 27-ій школі, де дідрядник отримав 30% авансу, але до цього часу не здав акти виконаних робіт
ДМБК постійно видає максимально можливі аванси фірмам, які виграли тендери, через, що згодом виникають проблеми з недобросовісними підрядниками.  Це є наслідком безгосподарності Департаменту містобудівного комплексу, який очолює Микола Собко.
Про це в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповіла секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк.
 
- Закон дозволяє давати до 30% авансу, але він не зобов’язує, а дозволяє, і не усі 30, а 5-10-15. ДМБК наше щедре, воно дає 30%.
Зараз у ДМБК заблоковані казначейством рахунки по ремонту басейну у 27 школі. Тому що дали аванс підряднику, а підрядник не здав акти виконаних робіт по цьому авансу, і казначейство заблокувало по трьох об’єктах ДМБК рахунки», – розповіла Антоніна Бабюк.

 
Подібна практика, коли дають максимальний аванс, на думку секретаря виконкому, хибна. Адже це дозволяє зайти на тендер підрядникам без власних коштів, і працювати тільки після авансу. Натомість потрібно платити вже за якісно виконані роботи.
 
 
- Саме тому до нас на підряд заходять фірми та підприємства, які не мають власних коштів. Вони розраховують на кошти з нашого бюджету. Тобто вони виграють тендер, просять аванс, і на той аванс виконують роботи.
Потрібно прописати в умовах тендерної документації, що аванс не буде виданий. І тоді можливо до нас прийде на тендер фірма, яка має власні кошти і може виконати за них роботу. А потім ми за виконані роботи розрахуємося», – зазначила Антоніна Бабюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж