Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині вже готуються зустріти епідемію коронавірусу

Розробляються конкретні заходи, аби захистити мешканців області На Буковині працює оперативний штаб із реагування на ускладнення епідеміологічної ситуації. Фахівці слідкують за поширенням у світі коронавірусної інфекції COVID-19, а також розробляють конкретні заходи, аби мешканці області могли почуватися захищеними, - про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Головам районних державних адміністрацій та чернівецькому міському голові Олексієві Каспруку доручили передбачити фінансування видатків на придбання дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту, визначити місця для обсервації, ізолятори.

На Буковині вже визначені госпітальні бази для надання медичної допомоги пацієнтам, які відповідають визначенню випадку 2019-nСоV. Це інфекційні відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні та Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Для госпітальних баз та Центру екстреної медичної допомоги виділено 380 тисяч гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту та медикаментів для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на хворобу, спричинену корона вірусом. Також 300 тисяч гривень виділено обласній клінічній лікарні для ремонту апаратів штучної вентиляції легенів.

Поки що в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.
 
Нагадаємо, політичний оглядач Юрій Романенко, коментуючи інцидент з травлею родини в селі Долиняни Чернівецької області, заявив, що українське суспільство «зустрічає коронавірус у всій красі своєї анархії».
 
Мешканку Буковини Галину Думанську з дітьми після повернення з Китаю почали цькувати жителі її власного села. Родину фактично ізолювали від зовнішнього світу.
 
Чи загрожує Буковині коронавірус – дивіться в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж