Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани обурились закриттям обмінників, СТО та зоомагазинів

Чернівчани вважають, що міська комісія з надзвичайних ситуацій остаточно «зійшла з глузду»

З 24 березня у Чернівцях посилили обмежувальні заходи. Мер Олексій Каспрук повідомив, що міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення заборонити роботу станцій технічного обслуговування, автомийок, обмінників валюти, зоомагазинів та місць, де продають насіння, саджанці та городину. Це рішення викликало обурення у чернівчан.

Телеведучий Святослав Вишинський, на своїй сторінці в мережі Фейсбук, зазначив, що пройдений рубіж за яким міська комісія з надзвичайних ситуацій остаточно зійшла з глузду.

Якщо у вас закінчилась готівка? Якщо в мешканця віддаленого району зламалось авто? Якщо у вас домашні тварини? Профільна комісія створить умови, щоб ви не жили, - йдеться у дописі Вишинського.

Чернівчани не розуміють для чого потрібно закривати обмінні пункти, адже на карантині усі дістають «валютні заначки» щоб хоч якось вижити.

Світлана Шапка:Гроші нам не виплачують.Значить,треба заначку взяти,поміняти на гривні і купити їжу.А де їх поміняти? В приватбанку? Вистояти в черзі, зайти в закрите приміщення? А в вихідні? Каспрук поміняє?

Власники домашніх тварин також не розуміють для чого закрили зоомагазини в яких зазвичай малолюдно.

Oksana Zaremskaia:Хай не запускають у зоомагазин, люди роблять замовлення ,а продавці видають. Хай тільки корм продають.

Олена Чинуш: А навіщо закривати зоомагазини? Чим годувати домашніх тварин?

Bogdan Maryanchuk: Дібілізм полнєйший, як жити моєму шарпею коли йому можна їсти лише гіпоалергенний корм і він не продається в звичайних магазинах, як мені зробити Т.О в моїй машині коли закриють сто? Чи їздити без Т.О і гробити машину яка коштує не так вже й мало? Хто мені компенсує потім всі витрати?

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж