Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині відновили роботу інклюзивно-ресурсних центрів

Центри забезпечать першочергове обстеження тих дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у навчальному році
Із 1 червня в області відновили роботу інклюзивно-ресурсних центрів, у частині проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Центри забезпечать першочергове обстеження тих дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020/2021 навчальному році.

Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини здійснюватимуть із дотриманням протиепідеміологічних вимог у добре провітрюваному приміщенні. Під час проведення комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) можуть допомагати (наприклад, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного).

Звертаємо  увагу батьків (інших законних представників) дітей про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів (https://ircenter.gov.ua/).
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж