Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кого шукають роботодавці: на Буковині майже тисяча вакансій

Служба зайнятості допомогла підібрати працівників на 53% вакансій
На Буковині сьогодні у базі даних служби зайнятості є 941 актуальна вакансія. Це на 30% менше, ніж у цей період торік. Пропозиції роботи  є у медичних та фармацевтичних закладах, на комунальних та переробних підприємствах.
 
Зменшення кількості вакансій пов’язане насамперед із тривалими карантинними обмеженнями. В нас є значна кількість вакансій, на які роботодавці візьмуть працівників після закінчення карантину. Послаблення обмежень додало майже 10% вакансій, а ринок праці в області починає поступово оживати, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
 
На Буковині найбільша кількість вакансій водіїв (53 пропозиції), також потрібні 29 швачок, 27 бухгалтерів, 27 електромонтерів з експлуатації розподільних мереж, 21 слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, 19 інспекторів, 18 молодших медичних сестер, 16 слюсарів аварійно-видобувних робіт, 10 фармацевтів, 10 верстатників деревообробних верстатів.

Із початку року роботодавці поінформували про наявність 5700 пропозицій роботи, служба зайнятості допомогла підібрати працівників на 53% вакансій.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж