Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Стало відомо хто увійшов до керівного складу виборчих комісій на Буковині

ЦВК затвердила склад виборчих комісій у Чернівецькій області

Центральна виборча комісія сформувала склад обласної, 11 міських та 3 районних виборчих комісій на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Відповідну постанову у ЦВК затвердили 10 серпня.

Згідно з додатком до постанови у керівний склад виборчих комісій на Буковині увійшли:


Чернівецька обласна територіальна виборча комісія

Голова комісіїКаспрук Микола Степанович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Заступник голови комісії Ходоровський Андрій Олександрович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісіїКовбас Ігор Васильович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Вижницька районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Пилип’юк Володимир Богданович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Колотило Володимир Миколайович, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Секретар комісії – Ковалюк Вікторія Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

 

Дністровська районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Таран Марія Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Ніцак Тамара Іванівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ХЕРСОНЦІ".

Секретар комісії – Гергелійник Наталія Олександрівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Чернівецька районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Ілаш Ада Тодорівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Левченко Іван Сергійович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Секретар комісії – Шевченко Олександр Григорович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

 

Вашківецька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Аронець Тетяна Георгіївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Гнатишин Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Одовійчук Світлана Ярославівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".


Вижницька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Шпак Тетяна Миколаївна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Таушер Вікторія Іллівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Лучек Любов Мирославівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".


Герцаївська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Гуцану Кристина Василівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Задвірний Петро Степанович, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

Секретар комісії – Георгіу Іван Петрович, 1999 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".


Заставнівська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Ковалик Оксана Степанівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Сметанюк Яніна Іванівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Божиєвська Алла Орестівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Кіцманська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Лікар Мафта Миколаївна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Тимчук Ірина Дмитрівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

Секретар комісії – Євграшина Євгенія Онуфріївна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського".

 

Новодністровська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Василашко Людмила Вікторівна, 1997 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Петрик Тетяна Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Шулекіна Ганна Вікторівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

 

Новоселицька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Каліструк Микола Іванович, 1946 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Головльова Галина Іллівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Нікітіна Тетяна Георгіївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

 

Сокирянська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Ковалевська Людмила Пилипівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Гелич Наталія Іванівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського".

Секретар комісії – Бузило Тетяна Іванівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Сторожинецька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Поляк Алла Степанівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Кушнір Галина Володимирівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Секретар комісії – Бойко Івонина Тодорівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

 

Хотинська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Попова Світлана Сергіївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Жовтенький Владислав Олександрович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Дранчук Анастасія Дмитрівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка".

 

Чернівецька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Саінчук Анжела Корнилівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Король Світлана Василівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Рачинський Василь Михайлович, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

 

З повним складом комісій можна ознайомитись за посиланням

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж