Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вступна кампанії у ЧНУ: подано більше десяти тисяч заяв


Прийом документів від вступників усіх категорій завершується о 18 годині 22 серпня

Від початку вступної кампанії до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подано вже більше десяти тисяч заяв про вступ на навчання за освітніми рівнями бакалавра та магістра.

Найбільше заяв отримано від вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – понад 7300 таких заяв, з них тільки 15 заяв подані в паперовій формі, всі інші – в електронній. На денну форму навчання зареєстровано більше 6900 заяв, решта – на заочну форму.

Вступники на здобуття ступеня бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста подають заяви лише в паперовій формі. Від абітурієнтів надійшло майже 600 заяв, дві третини з яких – на денну форму, третина – на заочну, про це повідомляє Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Найдовше триває прийом документів на вступ до магістратури – з 5 серпня. Подано понад 2400 заяв на навчання в магістратурі, 1700 з яких у електронній формі. На денну форму навчання отримано більше 1600 заяв, на заочну близько 800 заяв.

Нагадаємо, що завершується прийом документів від вступників усіх категорій о 18 годині 22 серпня.скачать dle 10.5фильмы бесплатно