Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинському підприємцю не вдалося обдурити митників: контрабанда кліпсаторів

Митники вилучили незаконно переміщувані кліпсатори для пакування хлібобулочних виробів вартістю 240 тисяч гривень
Вкотре співробітники Буковинської митниці Держмитслужби, враховуючи дані аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій, у співпраці з представниками УСБУ в Чернівецькій області та прикордонного загону завадили спробі незаконного переміщення товарів через митний кордон України.
 
Буковинські митники вилучили незаконно переміщувані кліпсатори для пакування хлібобулочних виробів. Враховуючи дані аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій, співробітники Буковинської митниці Держмитслужби у співпраці з представниками УСБУ в Чернівецькій області та прикордонного загону завадили спробі незаконного переміщення товарів через митний кордон України.

Вантажний автомобіль, який перевозив вантаж з Туреччини на адресу кількох українських підприємств, прямував через пункт пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет, повідомляє Буковинська митниця Держмитслужби.

Для здійснення митних формальностей представник фірми-перевізника з Буковини подав товаросупровідні документи, відповідно до яких у транспортному засобі переміщується консолідований товар у кількості 25 вантажних місць.
 
Працівники митниці прийняли рішення щодо проведення поглибленого митного огляду транспортного засобу з вантажем. В результаті встановлено невідповідність заявленій у ТСД інформації щодо кількості вантажних місць, їх маркування та номерів.

Таким чином, вчинено дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу як підстави для їх переміщення документів, що містять неправдиві відомості.

Згідно з протоколом товар «Кліпсатори для пакування хлібобулочних виробів» вартували майже 240 тис грн. За правилами, санкції статті передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості предметів ПМП.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж