Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук став мільйонером, не сплачуючи податки, – Вишинський

Фото: promin.cv.ua
Бізнесмен Клічук іде в політику заробляти
Телеведучий Святослав Вишинський в авторській програмі «Репліка» розкритикував передвиборчу риторику та обіцянки кандидата на посаду чернівецького міського голови Романа Клічука.

«Бізнесмен, який для себе зробив більше, ніж для міста, не йде в політику, щоб зробити чиєсь життя кращим. Він не апостол Матвій, який кине гроші і сплатить податки до міського бюджету. Інакше він би це зробив», — переконаний ведучий.

Вишинський у черговий раз підняв питання несплати податків горілчаним бізнесом Клічука. За попередніми оцінками, внаслідок схем ухиляння від податків до міського бюджету Чернівців від підприємств висуванця «Єдиної альтернативи» щороку не доходять мільйони.

«Будьмо чесними: той, хто сплачує податки, мільйонером ніколи не стане. Не в Україні. Тому вчителі, лікарі, водії тролейбусів, з яких держава вираховує гроші автоматично, завжди будуть жебраками. А підприємці, які приховують податки, можуть заробляти мільйони», — визнає автор програми.


Нагадаємо, на посаді члена виконавчого комітету Чернівецької міської ради Роман Клічук відмовився декларувати свої доходи.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж