Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Чернівецькій ОКЛ триває реконструкція приймального відділення

Обласна клінічна лікарня після реконструкції працюватиме за європейськими стандартами
Приміщення медичного закладу також стало доступнішим для маломобільних груп населення і осіб із інвалідністю. Окрім ремонту, передбачається також забезпечення потужним діагностичним обладнанням. Тож медичний заклад уже найближчим часом отримає ангіограф, а також комп’ютерний та магнітно-резонансний томографи. Про це інформує Чернівецька ОДА.
 
До входу обладнали кілька пандусів, а всередині облаштували вбиральні із поручнями.

Після реконструкції приймальне відділення працюватиме за європейськими стандартами – тут не просто оглядатимуть пацієнтів, а й зможуть надавати їм невідкладну допомогу.

У відділенні передбачено дві реанімаційні палати із точками доступу до кисню, де хворі можуть перебувати протягом доби. Тут буде змога їх обстежити, визначити діагноз та скерувати на лікування до інших підрозділів лікарні. Також матимемо операційні для нескладних хірургічних втручань – щоб зашити рану чи накласти гіпс, чотири оглядові кімнати, – розповідає начальниця приймального підрозділу із надання невідкладної допомоги обласної лікарні Ірина Волянська.

За її словами, у приймальному відділенні працюватиме лабораторія, рентген, кабінет ультразвукової діагностики та ендоскопії. Обладнали також ізолятор для інфекційних хворих.

Ззовні збудували гараж, у який заїжджатиме карета «швидкої». І уже безпосередньо із цього приміщення хворого заноситимуть на ношах чи заводитимуть до відділення. Раніше ж машина могла під’їхати тільки до ґанку, у лікарню ще доводилося підніматися сходами, – пояснює Ірина Волянська.

Як розповів в. о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага, реконструкція приймального відділення обласної лікарні триває за графіком. Тут уже все готово для встановлення комп’ютерного томографа та іншої техніки.

Роботи виконують у рамках зініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми Велике будівництво.
 
В Чернівецькій ОКЛ триває реконструкція приймального відділення

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж