Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

«Єдина альтернатива», за допомогою озброєних тітушок, спробувала захопити ТВК

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Озброєні загони Клічука увірвалися на засідання міської територіальної виборчої комісії та побили ветерана АТО


Вчора о 16 годині партія «Єдина альтернатива» провела пресконференцію, на якій вимагали остаточних результатів виборів. А у разі, якщо вони не будуть встановлені, кандидат в депутати від «Єдиної Альтернативи» Тарас Прокоп закликав громадськість влаштувати тиск на членів ТВК. Але ніхто не очікував, що партійці Клічука під словами «тиск громадськості» мають на увазі озброєних тітушок, яких вони привели на засідання ТВК.

Коли в ТВК комісія зібралась о 18 годині на засідання щоб виконати вимогу «Єдиної альтернативи» і затвердити результати виборів, кандидати в депутати від цієї партії стали затягувати час та вимагати перерахунку по одній із дільниць, по якій вже є рішення суду, і раніше їм було відмовлено у цьому. Для переконливості до будівлі ТВК увірвалися близько 30 озброєних молодиків, які в більшості були представниками приватної охоронної агенції «Тигр», яка працює на Романа Клічука. Альтернативщик Василь Зазуляк завів тітушок з собою і на засідання комісії ТВК. За нашою інформацією із надійних джерел, щонайменше 12 тітушок були озброєні травматичною зброєю.

Приблизно о 18.30 на сходи під приміщенням ТВК зайшли до 30 молодиків спортивної статури. Всі в темному одязі і темних масках. На запитання: «Ви від кого? Ви до кого? Навіщо прийшли?» не відповідали. Довелось викликати поліцію, - написала на свої сторінці в мережі фейсбук головний редактор МТРК «Чернівці» Лариса Сергєєва.

Молодики влаштували штовханину з однією із кандидаток в депутати, а згодом по звірячому побили ветерана АТО. Під час побиття, за нашою інформацією, дісталося і керівнику Шевченківського відділу поліції. Керував побиттям кандидат в депутати від партії «Єдина альтернатива» Андрій Пуздряк. Його та двох тітушок затримали спецпризначенці, які прибули на місце події. 

Зрештою спецпризначенці поліції заблокували тітушок і комісія ТВК змогла встановити остаточні результати виборів.

Це не перша спроба «Єдиної альтернативи» встановлювати свої порядки, які не мають нічого спільного і законодавством України, за допомогою тітушок, раніше вони вже блокували приміщення ТВК. Також за допомогою приватної охорони «Тигр» Роман Клічук не пустив Олексія Каспрука на дебати. щоравда яку мету переслідували озброєні молодики цього разу, не зовсім зрозуміло.

Не зважаючи на те, що від злочину минуло вже 16 годин, поліція ще досі офіційно не прокоментувала подію, пообіцявши це зробити найближчим часом.

Телефоном журналісту «Чернівецького променю» в поліції лише повідомили, що відкрили кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження) щодо побиття ветерана АТО молодиками. Також повідомили, що зброю у тітушок не вилучали.

Це вже не перший тривожний дзвіночок для Чернівців та його мешканців від партійців Клічука. Адже спроби нав’язувати власну позицію за допомогою озброєних тітушок, може завершитись пролиттям крові чернівчан, які всього лише будуть мати іншу думку ніж Роман Клічук чи члени його партії. Тож сподіваємось, що і в поліції це розуміють і жорстко присічуть за допомогою усіх важелів законодавства України, спроби Романа Клічука встановити у Чернівцях свою народну республіку.

«Єдина альтернатива», за допомогою озброєних тітушок, спробувала захопити ТВК

 

«Єдина альтернатива», за допомогою озброєних тітушок, спробувала захопити ТВК

«Єдина альтернатива», за допомогою озброєних тітушок, спробувала захопити ТВК

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
22:37
На Буковелі помітили кота на лижах
ВІДЕО
22:14
"Чернівціобленерго" оновило графік для Буковини на вечір 1 лютого
21:04
До 15 годин без світла. Графік відключень у Чернівецькій області на понеділок, 2 лютого
19:43
Актуальний графік відключень світла у Чернівцях та області на вечір неділі
19:19
У Чернівцях знову прорив на Ніжинській. Дорога перетворилася на ковзанку
18:41
У Вінниці чоловік декілька разів стріляв у групу оповіщення
17:27
На вечір неділі світла буде менше. Оновили графік знеструмлень для Чернівецької області
16:33
«Чернівціобленерго» оновило графік знеструмлень на неділю
16:16
Чернівці перетворилися на суцільну ковзанку. Тротуари не підсипані та небезпечні
15:48
Сумна звістка. Підтвердили загибель воїна з Буковини Василя Стражира
14:04
5 років позбавлення волі за втечу двох левиць. У Хмельницькому судили власника звіринця
13:20
Аферисти у мережі. Чернівчанин хотів купити акумулятор, але втратив 19 тисяч гривень
12:47
У Чернівцях через ожеледицю застряг автомобіль швидкої допомоги
12:10
Оновили графік відключень світла для Буковини на сьогодні
11:18
87 років тому у Чернівцях з’явився перший тролейбус
10:22
На Буковині сьогодні прогнозують до 12 градусів морозу
10:00
Більше світла. «Чернівціобленерго» оновило графік відключень на сьогодні
09:13
Оновлений графік знеструмлень для Буковини на неділю, 1 лютого
21:43
До 15 годин без світла. З’явився графік знеструмлень Чернівецької області у неділю, 1 лютого
21:34
У Кам’янці-Подільському скидали сміття на комунальника, який дбав про тепло в багатоповерхівці під час відключень світла
20:59
На кордоні з Румунією прикордонники знайшли в авто незадекларовані брендові товари на 3,7 мільйони гривень
19:30
«Ми чекаємо поки когось вб’є?». Чернівчанка, на яку впала брила льоду, обурена прибиранням дахів від снігу
18:20
У Чернівцях затримали 19-річного водія екскаватора, який купив права за 15 тисяч
17:27
Бригади чернівецьких комунальників у Києві відновлюють інфраструктуру після російських обстрілів
16:46
Актуальний графік відключень світла на Буковині у суботу 31 січня
16:10
На Буковині через морози «Пункти незламності» працюють у цілодобовому режимі
15:45
«Чернівціобленерго» оновило графік знеструмлень на сьогодні
15:25
У ПФУ спростували інформацію про зупинення виплат для 1,3 мільйонів пенсіонерів
14:33
У Чернівцях два молодика викрали автомобіль «Nissan Micra»
13:39
На українсько-молдовському кордоні зупинили пропуск авто та товарів
12:52
Більше світла. Знову оновили графіки знеструмлень на Буковині
12:34
Аварійна зупинка двох котелень. Велика частина Чернівців залишилась без тепла
ОНОВЛЕНО
12:08
Знову без світла. Через проблеми в енергосистемі України на Буковині повернули графіки відключень
11:48
У Молдові стався блекаут на тлі перебоїв в енергетиці України
11:31
Великий спальний район у Чернівцях залишився без води
Усі новини