Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кандидат від «Єдиної Альтернативи» зізнався у СМС-атаці на чернівчан у день виборів

Зрозумівши, що зізнався у злочині він миттєво видалив повідомлення, а Роман Клічук заперечив, що СМС-розсилку організувала «Єдина Альтернатива»

«Єдина Альтернатива» зламала персональні дані десятків тисяч чернівчан розсилаючи їм у день виборів СМСки з закликами проголосувати партію, а Роман Клічук відхрестився від СМС-атаки. Та його брехню викрив кандидат в депутати від його ж партії, визнавши, що СМС-розсилку організували в «Єдиній Альтернативі». Але ні нинішні члени «Опори», ні колишній очільник цієї ГО Тарас Прокоп, який балотувався від «Єдиної Альтернативи», не відреагували на ці грубі порушення закону. Про це розповів журналіст Святослав Вишинський у авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь».


У день голосування десятки тисяч чернівчан отримали SMS-повідомлення із закликом підтримати «Альтернативу» Романа Клічука і привести на дільниці п’ятьох друзів. Яким чином персональні дані десятків тисяч городян опинились у руках партії? – Хотілось би запитати в Романа Васильовича, але свою причетність до розсилки він завчасно спростував.
Проблема в тому, що кандидат від його партії Віталій Семенюк причетність до розсилки – визнав. І навіть уточнив цифру – 10 тисяч абонентів. І тільки зрозумівши, що зізнався у злочині – миттєво видалив повідомлення. Але ми їх зберегли і покажемо чернівчанам.
Так як ми вже показали підкуп комісій у день голосування, коли мережа піцерій Клічука розвозила на дільниці безкоштовну піццу – від «Єдиної альтернативи». Це ті самі автівки, які тижнем раніше катали містом портрети Клічука. І це та сама мережа «Шо Шо», в якій клієнтам видають нефіскальні чеки.
Втім, піццу та SMSки ще треба довести, а от демонстративне порушення дня тиші доводити непотрібно. Їх бачили всі. Це – не помилка, їх не забули зняти. Ці борди з головою Клічука повісили спеціально перед днем тиші тут і в усіх інших районах міста. Вони висять досі і висітимуть до 2 туру.
Користуючись нагодою, хочу звернутись до Тараса Прокопа, який на хвилі цих порушень став депутатом від «Єдиної альтернативи». За іронією долі і гроші европейських організацій він роками як спостерігач працював на виборах. Як керівник Громадянської мережі «Опора» фіксував порушення, позивався до суду і повчав кандидатів виборчому законодавству. Давав прес-конференції, публічно коментував кожен крок новообраних депутатів.
Тож я хочу, аби тепер Тарас Прокоп прокоментував дії партії, від якої балотується сам. А також дії кандидата, якого Тарас Ігорович відкрито підтримує на посаду мера. Оскільки на сайті «Альтернативи» його називають експертом з виборів і місцевого самоврядування, Тарас Прокоп має моральне зобов’язання прокоментувати всі ці порушення, включаючи дії тітушок біля виборчої комісії.
Адже Прокоп позиціонує себе як людина честі і принципів – тому має публічно засудити дії однопартійців, відмежуватись, принести вибачення від імені «Єдиної альтернативи». Або скласти мандат на знак протесту проти використання свого імені у брудних маніпуляціях, які ми сьогодні показали. Він же не заради влади пішов у міську раду, а заради принципу. То саме час його показати.

Кандидат від «Єдиної Альтернативи» зізнався у СМС-атаці на чернівчан у день виборів


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж