Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомо кого в першу чергу вакцинуватимуть проти COVID-19 в Україні


МОЗ України розробило чіткий план вакцинації та визначило групи людей, яких зобов’язані вакцинувати за кошт держави

Міністерство охорони здоров’я України розробило план вакцинації проти COVID-19 та визначило групи ризику, яким будуть проводитись щеплення першочергово. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу.

 
Міністерство охорони здоров’я України розробило чіткий план вакцинації та визначило групи людей, яких ми зобов’язані вакцинувати за кошт держави. Це майже 21 мільйон наших громадян. Позиція Президента України Володимира Зеленського і моя особиста теж, що наступного року вакцинація повинна бути безкоштовною, принаймні для людей із груп ризику, — заявив міністр.

Найперше буде проводитись вакцинація: медичних працівників, військовослужбовців ЗСУ, які беруть участь в ООС, працівників освіти, Національної поліції та Нацгвардії, особи, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо), працівників соціальної сфери, хворих віком від 60 років, які зареєстровані і проживають у районі обслуговування лікувальних закладів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно