Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук пригрозив застосуванням фізичної сили до чиновників, яких він не зможе звільнити по закону

90-ті повертаються у Ратушу

Учора, під час прямого ефіру в мережі фейсбук, міський голова Роман Клічук зазначив, що звільнив багаторічного керівника юридичного управління Олександра Шибу та керівницю управління освіти Ірину Застанкевич.

Водночас, мер зазначив, що він звільнив ще не усіх кого хоче. А ось тим кого не вдасться звільнити законними методами, Клічук пригрозив… фізичним насиллям. Він сказав, що буде просити певних людей силою вивезти чиновників з кабінетів у альтфатерах. До кого саме будуть застосовувати силу, визначатиме особисто міський голова Роман Клічук.

Якщо вони не захочуть звільнятись, думаю що ми звернемося до людей і попросимо, натякнемо, що давно чиновників не вивозили з їхніх кабінетів в альтфатерах. Тому, якщо не вдасться звільнити їх законним шляхом, то будемо просити людей про допомогу, – повідомив Клічук.

Враховуючи, що на попередні заклики «Єдиної альтернативи» до чернівчан прийти під ТВК з’являлися лише до зубів озброєні тітушки, які є представниками приватної охоронної фірми, то не важко спрогнозувати, яким чином Клічук планує розправитись із неугодними йому чиновниками.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж