Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях водійка ремонтувала тролейбус, використовуючи для цього вогняний смолоскип

Водійка, з досвідом понад 30 років, ремонтувала тролейбус, заповнений пасажирами, за допомогою вогняного смолоскипу
Cьогодні, 26 січня, кермувальниця пасажирського тролейбуса вирішла поремонтувати двигун, який "прихопило" морозом, за допомогою відкритого вогню. Сталося це на очах у пасажирів, які в той час знаходились в тролейбусі. Такий спосіб ремонту транспортного засобу їх налякав не на жарт. 

Керівник Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк пояснив журналістам «Чернівецького променя», що врегулювати дану проблему слід було в інший спосіб, проте кермувальиця обрала швидший, але небезпечний.
«Водійка діяла свавільно, спосіб виправити дану помилку є інший. Але для того, щоб не змушувати пасажирів виходити на вулицю та мерзнути, вона застосувала «народний» швидкий спосіб розігріву деталей. В першу чергу, водійка думала про людей, - повідомляє Михайло Олексюк .

Також керівник ЧТУ додав, що жінка працює водійкою тролейбусу понад 30 років і впевнено знає всі «слабкі» місця свого тролейбусу, адже 294 тролейбус 1989 року випуску водійка отримала новим на початку своєї кар`єри та ні дня з ним не розлучалася. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно