Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За останні кілька днів зросла кількість госпіталізованих дітей, - Наталія Гусак


27 закладів освіти працюють дистанційно, на COVID-19 хворіють 32 працівників загальноосвітніх шкіл та 20 учнів
У двох районах краю – Сторожинецькому та Заставнівському – ситуація критична. У тамтешніх лікарнях ліжка, відведені для хворих на COVID-19, заповнені на 93% та 98% відповідно, про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.
У цих районах кількість госпіталізованих різко зросла після новорічно-різдвяних свят. Тут не дуже дослухалися до заборон і продовжували відчайдушно святкувати, перебувати у тісних колективах.
Сторожинецький район добре помаланкував. На прикладі цих територій бачимо, що якби не жорсткі карантинні заходи, число хворих у перші тижні нового року значно збільшилося б в усій області, – сказала Наталія Гусак.

За її словами, загалом на території Чернівецької області стаціонарну медичну допомогу хворим на коронавірус надають 19 госпітальних баз. Для потреб таких пацієнтів розгорнуто 1573 ліжка, наразі заповнені 42% із них. Киснем забезпечені 87% місць для недужих на COVID-19, при цьому зайняті лише 29% таких місць.
 
І хоча ми вже перевиконали завдання Уряду, яке передбачало забезпечити доступом до кисню 80% ліжок для хворих на коронавірус, ця робота ще триває. Так, у Сторожинецькій та Кіцманській центральних районних лікарнях монтують стаціонарні кисневі точки. У обласній лікарні триває оновлення реанімаційного відділення та підготовка до запуску кисневої станції, – розповіла заступниця голови ОДА.

Наталія Гусак також розповіла, що за останні кілька днів зросла кількість госпіталізованих дітей. 27 закладів освіти працюють дистанційно, на COVID-19 хворіють 32 працівників загальноосвітніх шкіл та 20 учнів.

Крім того, вона нагадала, що фінансування боротьби із коронавірусом, як і торік, бере на себе держава. Госпітальні бази продовжили відповідні контракти із Національною службою здоров’я України, а значить отримуватимуть гроші на необхідні ліки, засоби захисту і доплат медичним працівникам.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно