Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Програма DOBRE, Чернівецька ОДА та громади-партнери підписали меморандум про співпрацю

DOBRE – п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад
Цьогоріч 10 громад Буковини стали партнерами програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Їх обрали з-поміж 25 претендентів у трьох областях України.
 
Із цього приводу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, очільники громад та керівник Програми DOBRE Браян Кемпл підписали меморандум про співпрацю.
Найголовніше – це допомогти громадам стати справжніми господарями у своєму домі, знати потреби людей, знайти діалог із кожним жителем. Громада повинна відчувати себе єдиною спільнотою, командою, яка покликана діяти в унісон. Ніколи не гріх навчитися нових інструментів, побачити практики, що вже працюють у наших європейських сусідів. Взяти найкраще, для того, щоб бути успішним, – це прекрасна форма взаємодії, тож дякуємо програмі DOBRE за неї, – сказав Сергій Осачук.
Як запевнив Браян Кемпл, програма працює, аби громади використовували досвід її фахівців на свою користь.  
Прагнемо, аби наші громади-партнери ставали більш успішними та досягали кращих результатів у роботі. Маємо гарну команду у Чернівецькій області, тож будемо працювати на результат, – сказав він.
Нагадаємо, цьогоріч партнерами DOBRE стали Великокучурівська, Вижницька, Глибоцька, Клішковецька, Мамалигівська, Недобоївська, Новоселицька, Рукшинська, Усть-Путильська та Хотинська територіальні громади.

Довідка:

DOBRE – п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Виконує програму міжнародна організація Global Communities, фінансує її Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). До консорціуму виконавців, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020 Програма розпочала свою роботу також у Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській областях.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж