Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кандидати в депутати від «Єдиної альтернативи» посперечалися через турнікет у Ратуші


Віталій Ковальський невдало пожартував і отримав у свою адресу не дуже приємні слова від Оксани Драчковської


Кандидат в депутати міськради від партії «Єдина альтернатива» журналіст Віталій Ковальский, вирішив пожартувати над питанням доступності до міськради через встановлення турнікету на вході.

«Кохання в сім'ї Вакарчука трималося на відсутності турнікету у міській раді Чернівців», - написав він на своїй фейсбук сторінці.

Йому жорстко відповіла кандидат в депутати від цієї ж політсили, а нині членкиня виконавчого комітету Чернівецької міської ради Оксана Драчковська

«Нумо зубоскалити над питанням доступності мерії для людей на кріслах колісних... Є одне приміщення, до якого вони раніше могли дістатися практично без перешкод. Тепер там турнікет. Ой, це така ржака))) Прям зараз бачу, як вони приперлися на свій комітет доступності і стоять в черзі, щоб їх пропустили. Черга з візків... Це так кумедно)) Паравозік)) Хахахаха», - відповіла на допис Драчковська.

Віталій Ковальський, спробував виправдатись, мовляв найбільша проблема доступності Ратуші - відсутність ліфта. І він, за обіцянками, з'явиться пізніше. А от, якщо турнікет не має достатньої відстані для візка - проблема, яку варто виправити. Однак у відповідь знову отримав порцію критики.

«Віталій Ковальський , до чого тут ліфт? Ще раз кажу: є одне приміщення на весь центр міста доступне. Тепер його загороджено турнікетом. Всі люди на кріслах колісних ненавидять турнікети, це для них стрес і додатковий бар'єр, яких і без того дофіга на кожному кроці. Не можна було врахувати цей момент, перш ніж йти слідами Вінниці чи кого там ще? А якщо вже про ліфт, то чому не з нього почали, а з турнікета?», - наголосила Оксана Драчковська.

Нагадаємо міська влада вирішила відгородитися від чернівчан турнікетом і встановили його на вході у Ратушу, щоб обмежити доступ чернівчан до приміщення міськради, посилаючись на приписи поліції та СБУ. Цей крок обурив більшість чернівчан, адже раніше також були приписи правоохоронців, але попередники Романа Клічука вирішили, що немає необхідності у встановленні турнікету на вході до Ратуші.

Зокрема військовий капелан та волонтер Василь Гасинець зазначив, що турнікети - це досягнення та вершина з якої набагато легше плювати на "щасливих" виборців.


 

Кандидати в депутати від «Єдиної альтернативи» посперечалися через турнікет у Ратуші

скачать dle 10.5фильмы бесплатно