Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Третій черзі дороги в обхід Чернівців - бути: нардепка про виділені кошти для продовження будівництва доріг на Буковині

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Будівництво автомобільної дороги протяжністю 27 км передбачається в одну чергу

У рамках Програми Президента України «Велике будівництво» на продовження будівництва доріг на Буковині виділили державні кошти. Про це пише народна депутатка з Чернівців Олена Лис у своєму Фейсбуці.
 
 
 14 липня Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області виступила замовником на розроблення техніко-економічного обгрунтування на будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Обхід м. Чернівці ІІІ черга, Чернівецька область (від а/д М-19 Доманове (на м. Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече ( на м. Бухарест), с. Н. Киселів – а/д Н-10 Стрий – Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на м. Кишинів), с. Остриця), Чернівецька область, - пише Олена Лис. 

Будівництво автомобільної дороги протяжністю 27 км передбачається в одну чергу.

Відрадно, що ми з Георгієм Мазурашу, Максимом Павлюком, виконуючи свою представницьку функцію народних депутатів від Буковини, впродовж тривалого часу та неодноразово зустрічалися на робочих нарадах, а також звертались до Уряду та до Олександра Кубракова, який на той час очолював Державне агентство автомобільних доріг України, знайшли цілковите розуміння та підтримку щодо вагомості реалізації даного об’єкту, - написала нардепка.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно