Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Місто-катастрофа. Чи вистачить у чернівчан терпіння на 5 років «альтернативної» влади?


Замість обіцяного європейського міста команда Клічука підняла тарифи і зробила графік подачі води

Потоки, пориви, відключення води стали буденністю чернівецького життя. Набирати воду в цистернах, митися в тазиках води – це рівень міста, в якому варто жити. 300-тисяче місто тижнями перебивається без води, у пекельну спеку чернівчани живуть мов у дикій пустелі. Про це в авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецькій промніь» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

 

«Що з цим робити, - запитують городяни? А що, коли ні мер, ні міська влада цього не знають? Коли вони йшли на вибори, не маючи ні найменшого поняття як вирішувати наші проблеми.
Ми роками слухали експертів і бізнесменів, які розповідали про аудити, кредити, реформи. Вони консультували, виступали на круглих столах і телевізійних ефірах. Нарешті створили «Єдину альтернативу» і за гроші великих підприємців обрались міськими депутатами», - зазначив телеведучий.
 

Вчора вони отримали владу і змогу ощасливити чернівчан уже сьогодні, зробити Чернівці справжнім європейським містом. Натомість вони просто підняли тарифи. І завели графік подачі води.

«Знаєте, катастрофа не в тому, що немає води. Катастрофа в тому, що нас ошукали. Що до влади прийшли брехуни, з якими нам ще 5 років жити. А чи вистачить у нас терпіння? А чи вистачить на всіх води?», - підсумував Вишинський.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно