Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Збір грошей: однорічний Назарчик Курчак із діагнозом СМА потребує дороговартісного лікування


Для одужання малюк потребує лише одного уколу, вартість якого понад 2 мільйони доларів

СМА - спінальна м’язова атрофія. Недуга, яка спіткала маленького Назарчика Курчака. Страшний діагноз лікарі діагностували декілька місяців тому і для одужання малюк потребує лише одного уколу, вартість якого понад 2 мільйони доларів. Такої суми у батьків маленького буковинця немає, тому вони змушені звертатись по допомогу до небайдужих.

Пані Наталія тримає на руках свого маленького сина. Два місяці тому Назарчику виповнився рік. Проте на долю дитини випало нелегке випробування у вигляді складної хвороби СМА.

НАТАЛІЯ КУРЧАК – мати
"Ця хвороба почала проявлятися у нас у віці 6-ти місяців. До 6-ти місяців Назарчик ріс, розвивався як звичайна дитина, але згодом я помітила, що дитина стає фізично в’ялою, самостійно він ніколи не повзав, не стояв. Самостійно він не обертається. Він ніколи не повзав, голівку він тримає, сидить, але не самостійно піднімається, а як тільки я його посаджу він сидить".
 
Опісля прояву симптомів мати Назарчика почала оббивати пороги усіх медиків області, аби лікарі поставили діагноз. На той момент у родині навіть припустити не могли, що це буде СМА – розповідає Наталія.
 
НАТАЛІЯ КУРЧАК – мати
"Коли ми здали аналізи, чекали результатів три тижні і вже 21 жовтня прийшли результати з позитивним значенням, що дійсно дитинка хворіє на рідкісну генетичну хворобу СМА другий тип".
 
Позбутися спінальної м’язової атрофії можна лише за допомогою рятівного уколу. Адже лікування цієї недуги в Україні – наразі немає. 

НАТАЛІЯ КУРЧАК – мати
«Хвороба важка і страшна. Лікування цієї хвороби в Україні немає. Один-єдиний препарат, який може врятувати життя дітей – це препарат американського виробництва «ЗолгінСМА», але його вартість понад 2 мільйона доларів».

Маленькому Назарчику наразі 1 рік та 2 місяці. Хлопчик потребує невідкладного лікування. Адже ліки потрібно ввести до досягнення дитиною 2-х років. Проте, сума в два мільйона доларів –для сім’ї пані Наталії, нині звучить як вирок. Все через те, що відзнайти ці кошти самотужки буковинська сім’я не в змозі.

НАТАЛІЯ КУРЧАК – мати
«Я дякую всім людям які вже долучились до збору коштів і прошу благаю всіх щоб не зупинялися, посильними сумами для кожного змогли поділитися з нами для того, щоб збір завершити як найшвидше»
.

Буковинці уже не раз доводили, що своїх у біді не залишають.  Цього разу у ваших руках доля однорічного Назарчика Курчака. Можливо саме ваша гривня врятує хлопчику життя. Реквізити на екрані.
РЕКВІЗИТИ:
ПриватБанк: 4149 4993 9230 4869 Курчак Наталія (гривні)
ПриватБанк: 4149499393875321 Курчак Наталія (долар)
Ощадбанк: 4790729938693728 Курчак Наталія (гривні)


Альона Рудніцька.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно