Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук звільнив начальника управління комунікацій Павла Катеринчука


Вакантне місце може зайняти 24-річна чернівчанка

Як стало відомо «Чернівецькому променю» з власних джерел, міський голова Чернівців Роман Клічук, без пояснень причин, звільнив начальника управління комунікацій Павла Катеринчука, а точніше змусив його написати заяву на звільнення.

Ми спробували отримати офіційний коментар, однак у відділі кадрів міськради відмовились коментувати дану інформацію, а сам Павло Катеринчук на телефонні дзвінки не відповідає.

У пресслужбі міськради підтвердили звільнення начальника управління комунікацій і повідомили, що Павло Катеринчук сам написав заяву.

За неофіційною інформацією вакантне місце може посісти 24-річна Анастасія Павлюк.

«Мені 24, маю освіту політолога і маркетолога, досвід роботи журналістом і піарником, а також постійно працювала на виборах в Чернівцях. Знаю все про репутацію, агітацію і чорний піар», - написала Анастасія Павлюк на своїй сторінці у мережі фейсбук.

У кулуарах ратуші говорять, що Роман Клічук продовжує шукати винних у зростанні невдоволення чернівчан діями «альтернативної команди», і вирішив, що це не керівники ключових департаментів чи заступники, а керівник управління комунікацій.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно