Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Чернівецькій обласній раді окопалася партія Медведчука - «Репліка» Вишинського


Чому путінські колаборанти розподіляють обласний бюджет у воюючій країні, знімають і призначають керівників ключових комунальних установ прикордонного регіону та самі отримують керівні посади?
У черговому числі програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь" автор вкотре звертає увагу громадськості на діяльність в області депутатів проросійської, забороненої в Україні партії ОПЗЖ та їхню співпрацю з фракціями "Європейська солідарність" і "Єдина альтернатива".
 
Журналіст зазначає, що усі ці діячі наразі протистоять президенту воюючої країни. 
 
Чернівецька міська влада загорілася патріотичними почуттями! Вони взялися перейменовувати вулиці, зносити старі пам’ятники, вішати бандерівські червоно-чорні прапори. 

А я запитаю: чому стільки часу, грошей та енергії влада витрачає на імітацію, а не реальну боротьбу з колаборантами? Погодьтеся, одна справа боротися з пам’ятниками мертвих російських поетів. Інша справа – боротися з живими ворогами.
 
Не треба далеко ходити – в Чернівецькій обласній та Чернівецькій районній радах окопалися фракції «Опозиційної платформи» Медведчука. Ці люди досі депутати, і після війни вони навіть не вийшли з партії. Тієї самої, яка ще півроку тому офіційно вітала Путіна з перемогою на виборах до Держдуми країни-агресора. 

Ці люди і після привітання Путіна, і після вторгнення Росії залишились у партії Медведчука. Вони бережуть партійні квитки і навіть не збираються здавати свої депутатські мандати. 

А я нагадаю: як депутати вони розподіляють обласний бюджет у воюючій країні, вони знімають і призначають керівників ключових комунальних установ прикордонного регіону. Дехто з них – наприклад, депутат Болтунов – сам отримав керівну посаду, зарплату і широкі корупційні привілеї.

То чому ж їм усе сходить з рук? Чому ніхто в Чернівцях не підіймає питання про ліквідацію осередку ОПЗЖ і відкликання проросійських депутатів? Чому діяльність цих осіб не лише не викриває, але коштами платників податків активно просуває Чернівецька обласна рада? Чому мовчать інші патріоти-депутати? 

Ані «Європейська солідарність», ані «Єдина альтернатива» Клічука в обласній раді не висловились щодо майбутнього фракції ОПЗЖ. І причина лише одна: вони в єдиному негласному союзі. Вони разом ділять гроші і посади та пліч-о-пліч протистоять президенту воюючої країни. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно