Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Команда Медведчука поглиблює співпрацю з мером Чернівців?


ОПЗЖ та "Єдина альтернатива" сформували коаліцію в обласній раді
У Чернівцях набирає обертів скандал довкола форуму "RE:Локація Чернівці-2022". Серед організаторів та партнерів заявлені міська влада Чернівців, два проєкти Євросоюзу, дві великі німецькі організації, що допомагають Україні, та організація Руслана Бортніка "Український інститут політики".
 
Руслана Бортніка називають лобістом проросійських сил та одним з ключових спікерів пулу каналів лідера забороненої в Україні партії ОПЗЖ Віктора Медведчука. Водночас європейські інститути вже заперечили свою причетність до організації форуму.
 
За даними видання Європейська правда, міський голова Чернівців має намір співпрацювати з Русланом Бортніком не лише в рамках вищезгаданого форуму.
 
Політологи неодноразово звертали увагу на те, що депутати забороненої політсили Медведчука є частиною більшості у Чернівецькій обласній раді, разом з депутатами "Європейської солідарності" та "Єдиної альтернативи".
 
За словами ведучого телеканалу "Чернівецький промінь" Святослава Вишинського, тісна співпраця "Єдиної альтернативи" та "Опозиційної платформи" триває всі роки мерства Романа Клічука.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно