Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Силовики оголосили війну армії і волонтерам - «Репліка» Святослава Вишинського


Вони зухвало демонструють, хто в домі господар, трясуть військові адміністрації, "шмонають" медиків і волонтерів

З’явилися нові подробиці обшуків у Чернівецькій військовій адміністрації. Нагадаємо, в п’ятницю, 11 червня, до військової адміністрації навідалась поліція, з ордером на вилучення 16 документів. Заради 16 документів поліція прислала 34 бійця, озброєних автоматами. 

Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь".
 
"Ці озброєні люди у воєнний час заради 16 папірців прийшли обшукувати режимний об’єкт, військову адміністрацію. Вони вдерлися прямо на засідання ради оборони області, на якій вочевидь розглядалися режимні питання.
 
Отже висновок перший: силові структури оголосили війну армії і президенту, і розхитують ситуацію в тилу в умовах воєнного стану. Вони просто вийшли з-під контролю, оскільки зрозуміли, що їм не дають красти, вимагати і кришувати. 
 
Висновок другий: для силовиків власне збагачення, потоки і посади важливіші за суспільний спокій, репутацію влади і безпеку держави. Інакше вони би посоромились влаштовувати показові маски-шоу під час війни у військових адміністраціях, які підпорядковуються президенту.
 
Висновок третій: разом з репутацією держави, дискредитоване добре ім’я волонтерів, на яких силовики розпочали неприховане полювання. Спочатку звинувачували військову адміністрацію, а тепер узялися за простих людей – журналіста Забродського, волонтерку Юлію Джус, капелана Гасинця і багатьох інших. Доброчинців пресують і переслідують правоохоронці, для яких гуманітарка – це здобич і грошові потоки, які треба обкласти даниною.

 
Висновок останній: корумповані силовики кидають виклик не Осачуку і навіть не президенту. Вони кидають виклик українській державі. Корупційна гідра суддів, митників, ментів та інших прокурорів оговталась, прийшла до тями і почала пити кров з рядових українців, армії і простих волонтерів", - каже автор "Репліки". 
 
 
За словами Святослава Вишинського, що силовики роблять у Чернівецькій області – напевно, лише генеральна репетиція того, що вони робитимуть у столиці.  

"І вони не соромляться. Вони зухвало демонструють, хто в домі господар, трясуть військові адміністрації, шмонають медиків і волонтерів. І якщо сьогодні вони ходять, як додому на засідання ради оборони – то завтра слідчий за ухвалою Печерського суду вручатиме виклик голові Генерального штабу. Або президенту на засіданні Ради національної оборони. 

Те, що силовики витворяють у Чернівецькій області – напевно, лише генеральна репетиція того, що вони робитимуть у столиці. А значить війна триватиме. По один бік фронту – президент, армія, волонтери. По інший бік – судді, митники, менти, прокурори", - зазначає журналіст. 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно