Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чому "менти" ополчились проти Осачука і військової адміністрації? — «Репліка» Святослава Вишинського


Швеція, Данія, Нідерланди, Німеччина дали зрозуміти, що вважають Україну корумпованою державою Напередодні історичного голосування про надання Україні статусу члена на вступ до Європейського Союзу до Києва прибула президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн. 

Результати зустрічі невтішні: Швеція, Данія, Нідерланди, Німеччина дали зрозуміти, що вважають Україну корумпованою державою. А значить перш ніж отримати членство в Євросоюзі – Україні, крім перемоги над зовнішнім ворогом, потрібно побороти ворога всередині.
 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь".

Зустріч з президентом Єврокомісії відбувалась на тлі обшуків у Чернівецькій військовій адміністрації. На фоні затяжної війни корумпованих суддів, митників, ментів і прокурорів проти армії, Сергія Осачука і буковинських волонтерів.

"Нагадаю, вся королівська рать чернівецьких силовиків, які роками годуються на зброї, проституції, наркотиках, казино і контрабанді, ополчилась проти губернатора Осачука і військової адміністрації, які перешкоджають давно відлагодженим корупційним схемам на Буковині і на кордоні. 

Судді, митники, менти і прокурори під час війни зухвало кошмарять військову адміністрацію, яка намагається перекрити контрабандні потоки і захистити гуманітарні поставки від грабунку та обілечування так званими правоохоронцями", - каже автор "Репліки". 

За словами Вишинського, за це силовики "шиють" справи волонтерам і проводять обшук за обшуком у військовій адміністрації Сергія Осачука, який публічно звинуватив правоохоронців у кришуванні контрабанди, грабунку підприємців і перепродажі гуманітарної допомоги.

"Нагадаю, що до призначення на посаду губернатора Сергій Осачук багато років був почесним консулом Австрії. І сьогодні він залишається одним з головних публічних комунікаторів між Україною та німецькомовними країнами.
 
Тиск на нього та зухвалі обшуки, які проводять корумповані правоохоронні органи прямо під час візиту Урсули фон дер Ляйєн – явно не той сигнал, який у Європі від нас хочуть почути. Це явно не свідчення того, що Україна змінилась і що з корупцією у державі покінчено. Боюсь, у західних дипломатів складеться протилежне враження.
 
Адже наїзди на Осачука і на українських волонтерів з боку силових структур, які десятиліттями накачують європейські країни нелегалами, наркотиками і контрабандними цигарками – явно не ознака успішної боротьби з корупціонерами. З якими Європейський Союз не хоче плисти в одному човні і не хоче вести справи. Нам чітко дали зрозуміти, що перевертням у погонах не місце в цивілізованому світі, доки бенкетом в окремо взятій країні заправляють хапуги і корупціонери. ", - зазначає журналіст.
 

Святослав Вишинський наголошує, що хапуги це розуміють – і свідомо розхитують човен, адже їм не потрібні європейські закони. Вони взяли в заручники всіх пасажирів і на всіх парах гребуть і загрібають у сторону Росії. Тому західні дипломати церемонитись більше не будуть – і поставлять питання прямо.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно