Коли люди опинилися у місці, де існують проблеми з електроживленням, у нагоді стають такі девайси, як портативні зарядні станції
Якщо не сипати термінами, це аналог пауербанків, але з явною відмінністю - це наявність розеток. Такий пристрій допоможе подбати про власну енергонезалежність та надасть можливість адекватно працювати, якщо це віддалена робота.
Подібними станціями можна заживляти не лише мобільні пристрої, але й побутову техніку, завдяки більшій ємності акумуляторів. Блоки можна використовувати як у багатоповерхівках, так і на природі, тому вони мають більш велику популярність ніж, наприклад, дизельні генератори. Також, вони дають можливість завжди бути на зв’язку з підключеним інтернетом. У тому числі, це дає можливість гарно відпочивати, використовуючи сайт PlayCazinos з великою кількістю азартних автоматів.
Такі системи автономного живлення мають певні обсяги потужності та ємності. Але, незважаючи на це, ними можна живити багато пристроїв водночас. Далі, розберемо переваги, різновиди та критерії вибору таких станцій.
Як працюють зарядні станції та які мають переваги
Сучасний ринок пропонує безліч корисних пристроїв, які здатні полегшити життя людей під час відсутності електрики. Але, чому портативні станції зарядки вважаються найпопулярнішими? Ось відповіді:
- Вони дозволяють проводити зарядку кількох об’єктів одразу (приблизно, до 10 різних гаджетів);
- Їх не треба довго заряджати після закінчення ємності. Весь процес займає до 120 хвилин;
- Сучасні станції мають ємність батарей від 40 до 100 тісяч mAh;
- Наявність різних засобів зарядки станцій, включно з сонячними панелями, які нерідко входять до комплекту;
- Максимальна вага пристрою може сягати лише 22 кілограми, що значно менше за дизельгенератор.
Останній плюс у тому, що такі зарядки вважаються екологічними. Вони більш безпечні, як для довкілля, так і людей. Проте, серед недоліків можна назвати лише високу ціну та залежність від наявності струму. Останнє, якщо відсутня сонячна батарея.
Такі вироби мають вигляд "коробки”, але діють аналогічно звичайним пауербанкам. Це, свого роду накопичувач, а не виробник струму, тому і ємність акумулятора тут велика. Після закінчення зарядки, станцію можна заживити від розетки за наявності світла, автомобільного прикурювача та сонячної панелі. Щоб заживити ноутбук та роутер підійде виріб до 700 Вт, але для більш габаритної техніки, типу холодильника, знадобиться модель до 2000 Вт.
На що звертати увагу при покупці станції
По-перше, якщо потрібен такий генератор, треба відштовхуватися від актуальних потреб. Це можна пояснити тим, що кожний окремий випадок потребує свого коефіцієнту потужності. Окрім моделей малої та середньої потужності (до 700 та до 2000 Вт) існують, так звані, невеликі електростанції з максимальною потужністю до 5 кВт.
По-друге, треба звернути увагу на додаткові критерії, наприклад, кількість роз’ємів в пристрої. Ясно, що чим їх більше, тим краще, але від цього фактора може залежати фінішна ціна пристрою. Також, треба дивитися на комплектацію, зокрема на наявність необхідних адаптерів.
По-третє, важливо, щоб станція була енергонезалежною, але це вже по ситуації із коштами. Моделі с сонячними панелями і тому подібними джерелами живлення коштують трошки дорожче. При цьому, треба звертати увагу на вагу та габарити пристрою, щоб його можна було адекватно занести та під’єднати.