Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чиновники за вказівкою мера саботують ініціативи депутатів, – Продан

Чернівці через це у жахливому стані  Депутатський корпус практично не має впливу на департаменти міської ради, а тому не може зарадити безладу, який коїться у місті. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів керівник фракції партії «Рідне місто» Василь Продан.
 
– Керівники департаментів, їхні працівники підпорядковуються виключно міському голові. Ініціатива, яку не підтримує міський голова, а він, по суті, майже жодної ініціативи депутатського корпусу не підтримує, так само її саботують чиновники. Це ганебне явище, яке привело до суцільного безладу у Чернівцях. У такому жахливому стані як сьогодні місто не було ніколи.
Його як кроти перерили – тече вода, перекопані мережі, усе це наслідки недолугого керування, – розповів Василь Продан.  
 
Він також зазначив, що жоден із керівників департаментів, які відповідають за господарку в місті, а це департамент житлово-комунального господарства, містобудівного комплексу та земельних відносин, а також департамент економіки, не був призначений за конкурсом.
 
– Тобто призначаються друзі, однопартійці, куми, свати, брати міського голови. Відповідно, таку господарку ми і маємо в місті. Якщо би призначали людину на відкритому конкурсі, коли всі бачать її професійні якості, тоді і результат був би зовсім інший, – переконаний Василь Продан.  
 

 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж